ALAN KAPATMA SİSTEMLERİ

+Ekonomik Havuz Kapatma

Ekonomik havuz kapatma sistemleri sayesinde soğuk kış aylarında kullanamadığınız, kirlenen havuzunuz için sıra dışı bir çözümümüz var. Bu sayede artık kış aylarında havuzunuz kullanılabilecek.

Ekonomik Havuz Kapatma

+Tenis Kortu Kapatma

Tenis kortları tenis toplarının ıslanmasından dolayı hiç bir şekilde kullanılamaz. Tenis dersleri için uygun alan kapatma ürünümüz sayesinde kış aylarında kortunuz kullanılabilecek. “Balon Kort”

Tenis kortu Kapatma

+Uygulama Şekilleri

Sadece dikdörtgen ve kare yapılarda yapılabilen bazı yapılara nazaran Dome Türk sistemler, istenilen bir çok şekilde üretilebilmektedir. Alanınız ne şekilde olursa olsun bizde bir çözüm mutlaka vardır.

uygulama sekilleri

+Servis ve Bakım

Dome Türk sistemler, servis ve bakım gerektirmeyen sistemlerdir. Böyle sistemler sadece yılda bir kez kurulum aşamasında motor kontrolü ile yapılabilir. Dome Türk Servisi her zaman hizmetinizde.

branda servis bakim

+Bayilik ve Distribütörlük

Bulunduğunuz ilde veya bölgede bayimiz olabilir veya bulunduğunuz ülkede distrübütörümüz olabilirsiniz, ürünlerimizi satabilecek potansiyele sahip şirketiniz varsa başvurun değerlendirelim.

Bayimiz Olun - Dometurk

+Aydınlatma ve İklim

Aydınlatma için oldukça çok çözümü olan Dome Türk sistemler sayesinde istenilen aydınlık sağlanabilir ve ısıtma sistemleri sayesinde istenilen iklim istenilen ısı sağlanabilir, yaz kış kullanılır.

Aydınlatma ve İklimlendirme

+Endüstriyel Yapılar

Şişme Depolama Alanı, şişme fabrika, hangar, şeker depolama ve tarım sektöründe, tahıl depolama ve daha bir çok iş için kullanılabilecek bu sistemler sayesinde  maliyetiniz oldukça düşecek.

endustriyel alan kapatma

+Acil Müdahale Çadırları

Dome Türk yapıların içerisinde bir çok iş ve event yapılacağı bileceği gibi, afet bölgelerinde de rahatlıkla, verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu yapıların ısınması, elektrik kesintisinde de çalışması mümkündür.

acil mudehale cadiri

+Değerli Referanslarımız

İşimizle ilgili engin tecrübeye sahip olmamız ve yaptığımız işi seviyor olmamız bize her geçen gün yeni müşteriler kazandırmakta ve eski müşterilerimizin geri dönüşünü çoğaltmaktadır. Referanslarımızı görmek için tıklayınız.

referanslar

NEDEN ŞİŞME YAPILAR ?

  • Uygun Maliyet
  • Hızlı Montaj
  • Doğa Dostu Yapılar
  • Görsel & Stabil

Dome Türk yapılar normal betonarme yapılara göre 10 kat ucuza mal olan yapılardır. Betonarme yapılarda deprem riski, çevre kirliliği gibi dezavantajlar yanında maliyetin yüksek olması gibi göz ardı edilemeyecek faktörler bulunmaktadır.Enerji tüketimi olarak ta yüksek avantajlar sağlayan bu yapılar, uzun yıllar kullanımı ve sürekli temiz hava sirkülasyonu ile ön planda bulunmaktadır.

İşin büyüklüğüne göre bir betonarme yapıya göre çok kısa bir sürede üretilen ve montajı yapılan DOME TÜRK yapılar en kısa sürede kapalı alanlar oluşturur. İşin montaj yapılacak yerin dışındaki üretimi 1 hafta kadar sürerken yine işin büyüklüğüne göre montajı sahada 4 gün ile 2 hafta arasında sürmektedir. Montaj ve demontaj açısından en kısa sürede kurulum ve söküm yapılan bu yapı ile 1 gün gibi kısa bir sürede montaj ve demontaj yapılabilmektedir.

DOME TÜRK yapılar çevre dostu olma özelliğine sahiptir. Kullandığı enerji sayesinde düşük maliyetler öngörmektedir.Kullanılan malzemenin ışık geçirgenliği sayesinde gün içerisinde dış ışığı kullanabilir olması en önemli artıların dandır. Aydınlık saatlerde dış ışığı % 85 oranından içeriye geçirmektedir.Malzeme kendini yangına karşı söndürme özelliğine sahip ve yanmaz statüde bir membrandır. Betonarme ve çelik yapılarda uzun süreli karbon salınımı olduğundan insan sağlığı için oldukça zararlıdır. Çimento tozu dünyanın en karbonu yüksek yapı malzemesi olarak kabul edilmiştir.

Görsel bir yapıya sahip olmak herkesin isteğidir. Uzaklardan bile hoş görünen bir kubbe yapı nerede olursanız olun sizi ön plana çıkaracak ve kaliteli görünmenize sebep olacaktır. Yol kenarı veya bir tepenin üzerinde dome bir yapı inanılmaz güzel görünecektir. Üzerine baskı yapılabilir olmasıda size yeni bir reklam mecrası oluşturacaktır. Kubbe yapısının bir diğer avantajıda rüzgar yüküne dayanıklı olmasıdır. Yapısının kubbe şeklinde olmasından dolayı rüzgara maruz kalmayan bir yapıdır. Rüzgar dayanım yükü 110 km/h.