KALİTELİ ESNEK UZUN ÖMÜRLÜ

Ekonomik Havuz Kapatma

Ekonomik havuz kapatma sistemleri sayesinde soğuk kış aylarında kullanamadığınız, kirlenen havuzunuz için sıra dışı bir çözümümüz var. Bu sayede artık kış aylarında havuzunuz kullanılabilecek. Daha fazla bilgi için

Detaylar

Tenis Kortu Kapatma

Tenis kortları tenis toplarının ıslanmasından dolayı hiç bir şekilde kullanılamaz. Tenis dersleri için uygun alan kapatma ürünümüz sayesinde kış aylarında kortunuz kullanılabilecek. “Balon Kort” Daha fazla bilgi için

Detaylar

Halı Saha Kapatma

Standart açık halı sahalara göre, kış aylarını saha sahipleri kapalı olarak kullanabilir ve kış aylarını ölü sezon olarak geçirmez. Kapalı sahalarda futbol eğitimi daha yüksek olduğu göz önünde bulundurulursa kar marjı yüksek bir yatırım. Daha fazla bilgi için

Detaylar
deco_3s

Servis ve Bakım

Dome Türk sistemler, servis ve bakım gerektirmeyen sistemlerdir. Böyle sistemler sadece yılda bir kez kurulum aşamasında motor kontrolü ile yapılabilir. Dome Türk Servisi her zaman hizmetinizde.

Endüstriyel Yapılar

Şişme Depolama Alanı, şişme fabrika, hangar, şeker depolama ve tarım sektöründe, tahıl depolama ve daha bir çok iş için kullanılabilecek bu sistemler sayesinde maliyetiniz oldukça düşecek.

Aydınlatma ve İklim

Aydınlatma için oldukça çok çözümü olan Dome Türk sistemler sayesinde istenilen aydınlık sağlanabilir ve ısıtma sistemleri sayesinde istenilen iklim istenilen ısı sağlanabilir, yaz kış kullanılır.

Uygulama Şekilleri

Sadece dikdörtgen ve kare yapılarda yapılabilen bazı yapılara nazaran Dome Türk sistemler, istenilen bir çok şekilde üretilebilmektedir. Alanınız ne şekilde olursa olsun bizde bir çözüm mutlaka vardır.

Acil Müdahale Çadırları

Dome Türk yapıların içerisinde bir çok iş ve event yapılacağı bileceği gibi, afet bölgelerinde de rahatlıkla, verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu yapıların ısınması, elektrik kesintisinde de çalışması mümkündür.

Bayilik ve Distribütörlük

Bulunduğunuz ilde veya bölgede bayimiz olabilir veya bulunduğunuz ülkede distrübütörümüz olabilirsiniz, ürünlerimizi satabilecek potansiyele sahip şirketiniz varsa başvurun değerlendirelim.

Firmamız Hakkında Bilgi

Sektörün en yetenekli ve dünya pazarında yeri olan bir şirkettir. Kuruluş yılı 2007 olan DOME TÜRK mühendislik ve üretim montaj konusunda lider kuruluştur. Dünyada 40 alan kapatma üzerinde işler yapmış ve yine şişme promosyon çadırları konusunda profesyonel bir firmadır. Dünyadaki referansları arasında tenis kortları, futbol sahaları, buz pistleri, depolama alanları, çok amaçlı salonları, at manejleri, ve fabrika alanları bulunmaktadır. Kullanılan malzeme dünya standartlarında olup ileri teknoloji ile üretim ve montaj yapmaktadır. Uzun yıllar yaptığı işler ve yürüttüğü projeler ile membran yapılar konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

DOME TÜRK hava taşıyıcılı kubbeler büyük ve küçük makas aralığı olan alanlara yapı inşa etmek için kurulmuş bir türk kuruluşudur. Genel olarak bir bina maliyetinin neredeyse % 10 fiyatına mal olan bu yapılar uzun yıllar size kapalı alanlar oluşturacaktır.

Detaylar

Kurumsals
Şişme

Tenis Kortu Kapatma

Halı Saha Kapatma

Havuz Kapatma Sistemleri

Çok Amaçlı Salon

Fabrika ve Depolama