Referanslar

Referanslar

Pendik Aydos Life Club

Pendik Aydos Life Club  için yapılan tenis kortu kapatma projesi 1290 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, döner kapı, yeni sistem aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

pendik-aydos4
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Ankara Tenis Kulübü

Ankara Tenis Kulübü için yapılan toprak tenis kortu  1325 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, yeni sistem aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

atik2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Nişantaşı Şişli Belediyesi Spor Kulübü

Nişantaşı Şişli Belediyesi Spor Kulübü için yapılan tenis kortu  640 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

nisantasi3
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Tüpraş Sosyal Tesisleri

İzmit Tüpraş Sosyal Tesisleri içerisinde bulunan 3 adet tenis kortunun 2 si ayrı ayrı olarak kapatılmış ve toplamda 1300 m2 kapalı alan elde edilmiştir. 2 kortu birbirine geçişli yapmak için şişme tünel uygulanmıştır.

tupras-tenis-7
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İzmit Yahya Kaptan Tenis Kulübü

İzmit yahya kaptan semtinde bulunan yahya kaptan tenis kulübü için  yapılan tenis kortu  1204 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

yahya-kaptan4
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi kampüsündeki sosyal tesislerde bulunan tenis kortu için yapılan  1290 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

odtu-balon-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İzmit Atılım Anadolu Lisesi

İzmit merkezdeki e-5 üzerinde bulunan İzmit Atılım Anadolu Lisesi tenis kortu için yapılan  690 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

atilim2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Mayadrom Spor Merkezi

Çekmeköy’de bulunan ve o bölgenin en şık tesislerinden Mayadrom Spor Merkezi için 633 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

maya4
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Büyükçekmece Jimnastik Kulübü

Büyükçekmece iline bağlı ve o bölgenin havası ile ve manzarası ile en şık tesislerinden büyükçekmece jimnastik kulübü için 608 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

buyuk1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Tenis Eskrim Dağcılık (TED Tenis)

Nadide spor kulüplerinden TED tenis  kulübü için yapılan 648 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede tünel kapı, aydınlatma sistemi ve ısıtma sistemi kullanılmıştır.

balonkort-ted
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Balıkesir Tenis Kulübü

Nadide spor kulüplerinden Balıkesir tenis  kulübü için yapılan 648 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede tünel kapı, aydınlatma sistemi ve ısıtma sistemi kullanılmıştır.

balikesir-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Zonguldak Çocuk Eğlence Merkezi

Zonguldak ilinde Alış Veriş Merkezi otoparkına kurulan 800 m2 çocuk eğlence merkezi, yaz kış kullanıma uygun olarak dizayn edilmiş ve klima ile desteklenmiştir.

sisme-oyun-parki-zonguldak-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Yeşilyurt Spor Kulübü Tenis Kortu

Nadide spor kulüplerinden Yeşilyurt spor kulübü için yapılan 640 m2 alan kapatma projesi tamamlanmıştır, projede döner kapı, aydınlatma sistemi ve ısıtma sistemi kullanılmıştır.

kapali-tenis-kortu-yesilyurt-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Vezirhan Çocuk Eğlence Merkezi

Antalya ilinde Vezirhan alışveriş merkezi yanındaki boş alana inşaa edilen proje sayesinde 1400 m2 alan çocuk eğlence merkezi olarak kapatılmıştır.

sisme-cocuk-eglence-merkezi-vezirhan-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Tavşanlı Halı Saha Kapatma

Kütahya Tavşanlı ilçesinde halı saha kapatma projesi 1400 m2 olarak teslim edilmiştir. Altta bulunan resimlerden proje resimlerine bakabilirsiniz.

hali-saha-kapatma-tavsanli-3
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Tarabya Ted Kolejliler Derneği

Tarabyada Ankara Ted Kolejliler derneği için yapılan 2 adet tek tenis kortu kış aylarında İstanbul halkına hizmet vermeye devam ediyor.

tarabya-ted-tenis-kortu-kapatma-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Taç Spor Tenis Kortu Kapatma

İstanbul Atatşehirde Taç Spor tesislerindeki 2 adet tenis kortu balon kort olarak kapatılmış ve ısıtma ve aydınlatma sistemi uygulanmıştır.

sisme-tenis-kortu-kapatma-tac-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Samsun Tenis Kulübü Tenis Kortu

Samsun sahilde 4 adet tenis kortu 2 + 2 şeklinde kapatılmış ve 2700 m2 alan oluşturulmuştur. Rüzgarlı olan bir mevkiide bulunan tesis artık kış aylarına hazır.

samsun-tenis-kortu-kapatma-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Romanya Halı Saha Kapatma

Romanyada bir müşterimiz için hazırlanan proje ile 1000 m2 alan kapatma yapılmıştır. Romanyanın soğuk hava şartlarına uygun olarak tasarlanmış yapısı ile uzun yıllar kullanılabilir.

hali-saha-kapatma-romanya-4
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Pendik Tenis Kulübü Tenis Kortu

Pendik ilçesinde marintürk karşısındaki kulüp için girintili L şeklinde bir kapatma uygulanmıştır. toplam alan 900 m2 olarak üretilmiştir.

pendik-tenis-kortu-kapatma-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Pamuk Spor Havuz Kapatma

Pamuk Spor tesislerinde restaurant önündeki havuzun kapatılması projesi 890 m2 ısıtmalı sistem ve aydınlatma kullanılmış proje.

sisme-tenis-kortu-kapatma-pamukspor-4
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Mavi Tenis Tenis Kortu Kapatma

Maltepe sahilde 5 adet tenis kortu üzeri kapatılmış kapatma 2 kort + 2 Kort toprak ve 1 adet hard kort olarak yapılmıştır. Tüm kortlara aydınlatma uygulanmıştır.

alan-kapatma-mavi-tenis-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Makedonya Halı Saha Kapatma

Makedonyada bir halı saha işletmecisi için yaptığımız alan kapatma projesi, toplamda 800 m2 alan kapatma yaptığımız müşterimiz yaz kış bu ürünü kullanmaktadır.

hali-saha-kapatma-makedonya-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Lavazza Dome Çadır

Dünyaca ünlü kahve markası Lavazza için hazırlanan 15 metre çapında dome çadır döner kapısı ile Antalya fuar alanında tüm misafirlere ev sahipliği yaptı.

lavazza-coffee-dome-cadir-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Esenler Belediyesi Balonpark

Esenler Belediyesi Balonpark Çocuk Eğlence merkezi yediemin deposu alanına kurulan çocuk eğlence merkezi İstanbullu çocuklara eğelnce alanı oldu, 1500 m2

esenler-cocuk-eglence-5
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Kemerköy Tenis Kulübü

İstanbul Kemerburgaz Semtinde bulunan 3 adet korttan oluşan alan kapatma projesi topamnda 2050 m2 kapalı alan oluşturan müşterimiz 2+1 şeklinde montaj istemiştir.

balonkort-alan-kapatma-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İzmit Tenis Kulübü Tenis Kortu

Türkiyenin nadide kulüplerinden İzmit tenis kulübü için 1340 m2 2 adet kort bir arada yapılmış ve kış ayları için hazır hale getirilmiştir.

tenis-kortu-kapatma-izmit-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İzmir Kaya Otel Tenis Kortları

İzmir Kaya Prestige Otel için yapılan 2 adet ayrı tenis kortu ile 1350 m2 kapalı alan elde edilmiş olup, 2 kort içinde aydınlatma uygulanmıştır.

tenis-kortu-kapatma-gd-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İzmir Efes Koleji Alan Kapatma

İzmir Özel Koleji için kapalı alan oluşturmak amaçlı yapılan 480 m2 membran şişme yapı, okulda bir çok iş için çok işe yaramış ve kapalı alan problemini baştan sona çözmüştür.

efes_koleji_alan-kapatma-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Tenis Eğitim Tenis Kortu

Ataköy Atavak tesislerinde bulunan İstanbul Tenis Eğitim Tenis Kulübü için 2 adet tenis kortu tek parçada kapatılmış ve 1250 m2 kapalı alan oluşturulmuştur.

sisme-tenis-kortu-kapatma-atakoy-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Grida City Otel Havuz Kapatma

Grida City Otel Antalya ilinin eşsiz otellerinden birisidir. Altta bulunan resimlerden proje resimlerine bakabilir, müşterimizin google haritasına  ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

havuz-kapatma-grida-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Gazipaşa Havuz Kapatma

Gazipaşa Reabilitasyon merkezi evlerinde 550 m2 havuz  kapatılarak yapılan bir membran yapıdır.Isıtma ve aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Yaz kış kullanılmaktadır.

havuz-kapatma-gazipasa-4
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Diyarbakır Havuz Kapatma

Diyarbakırda gökkuşağı evlerinde 450 m2 havuzun sadece 180 m2 si kapatılarak yapılan bir membran yapıdır.Isıtma ve aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

sisme-havuz-kapatma-diyarbakir-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Dalyan Clup Kalamış Tenis Kortu

İstanbul Anadolu Yakası Kalamışta 5 korttan oluşan bir tesistir. Tesisteki 2 adet kortu aynı anda kapattık, toplamda 1350 m2 tenis kortu kapatıldı ve kış kullanımına açıldı.

tenis-kortu-anadolu-yakasi-kapali-dalyan-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Kiriş Daima Otel Havuz Kapatma

Antalya ilinin turizm merkezi Kirişte harika bir otel olan Daima resort otel için 1550 m2 kapalı havuz için yapılan havuz kapatma projesi 2011 yılında tamamlanmıştır.

havuz-kapatma-daima-resort-11
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Çubuklu Evleri Tenis Kortu Kapatma

Çubuklu Vadi evleri eşsiz manzarası ve mühteşem evleri ile beykoz yolunda harika bir sitedir. Sitenin sosyal aktivite alanındaki tenis kortu Dome Türk tarafından inşaa edilmiştir.

tenis-kortu-kapatma-cubuklu-vadi-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Cemile Sultan Korusu Tenis Kortu

Oldukça yüksek ve rüzgar alan bir yükseklikte boğazın hemen önünde yapılan tenis kortu kapatma sistemi toplam 680 m2 aydınlatma ve ısıtma sistemi ile montaj yapılmıştır.

cemile-sultan-tenis-kortu-kapatma-2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bahçeşehir Tenis Kulübü

Oldukça yüksek ve rüzgar alan bir yükseklikte yapılan 1 adet tenis kortu kapatma sistemi toplam 650 m2 aydınlatma sistemi ve ısıtma sistemi ile montaj yapılmıştır.

tenis-kortu-bahcesehir-spor-kulubu-14
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Aydın Tenis Kulübü

Aydın Merkezde Aydın Tenis Kulübüne ait 1 adet 780 m2 alan kapatma yapılmış ve aydınlatma için 8 adet lamba ayakları ve 400 watt 8 adet metal halide armatür uygulanmıştır.

Aydın-Tenis-Kulübü
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

ODTÜ Mezunları Tenis Kortu

Ankara Vişnelikte Odtü Mezunları Derneğinin 3 adet tenis kortundan 1 tanesinin üzeri balon kort ile kapatılmış ve ısıtma sistemi uygulanmıştır toplam ölçü 648 m2

odtu
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Alaiye Otel Havuz Kapatma

Antalya ili Alanya ilçesinde Konaklı beldesinde Alaiye otel için yapılan kapalı havuz müşterimizin kış aylarındada havuzunu kullanamasını sağlamıştır.

aliye
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Absolut Dome Çadır

Absolut için hazırlanan 24 metre çapında 2 giriş kapılı, İstanbul modern sanat galerisi bahçesine kurulan dome kubbe, absolut için sunum yapılmasına olanak sağladı.

absolut-dome-cadir-1-1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN